У Львові відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики (біг за неолімпійською програмою) серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, Національної гвардії України та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, в якому взяла участь збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ.

В особистому заліку серед жінок курсантка 2 курсу факультету № 2, рядова поліції Дар’я Вілкова посіла ІІІ місце на дистанції 1000 м.

У командному заліку збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ у запеклій боротьбі виборола ІІІ місце серед дев’яти ЗВО МВС.