Учасники «Літньої школи» Університету імені Адама Міцкевича в Познані поспілкувалися з поліцейською командою міста Колобжег та ознайомилися зі специфікою та особливостями роботи польських колег, оглянули спеціальні технічні засоби та автомобільну техніку дорожньої поліції, побачили роботу слідчих та криміналістів.

«Ми інтегруємося в європейський простір і для нас важливо активно обмінюватися досвідом роботи з колегами з Європейського Союзу, особливо нашими польськими друзьями, з якими у нас багато спільного», — зазначив керівник української делегації, перший проректор ХНУВС, полковник поліції Олександр Моргунов. Він також висловив подяку коменданту поліції міста Колобжег, полковнику поліції Даріушу Хоцу за щиру та змістовну зустріч.