У межах Декларації про співробітництво між Університетом імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща) та Харківським національним університетом внутрішніх справ магістр права та політології, докторант польського вишу Бартош Бетка став координатором у справах комунікацій.

Як зазначив керівник Центру українсько-польського розвитку ХНУВС професор кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Микола Пахнін, «Бартош Бетка зосереджений на адаптації польського законодавства до стандартів ЄС і ролі в цьому процесі суспільних медіа. Свою місію у співпраці між університетами він вбачає у прискоренні реалізації спільних наукових, освітніх, культурних, гуманітарних та інших проєктів».

Як наголосив Бартош Бетка, «для нас надзвичайно важливо саме сьогодні створити всі умови, щоб вже найближчим часом університети співпрацювали в єдиній європейській родині.