Доцент кафедри адміністративної діяльності поліції Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, майор поліції  Мар'яна Качинська  була запрошена у якості спікера для участі в тренінгу на тему «Публічний порядок та управління натовпом», що проходив у м. Катовіце (Польща).

Захід був організований Школою поліції в м. Катовіце (Польща) та Вищим Інститутом Політичних Наук і Внутрішньої Безпеки у Лісабоні (Португалія) та проведений у рамках програми обміну досвідом між працівниками правоохоронних структур CEPOL. Участь у ньому взяли 25 правоохоронців із 20 країн Європейського Союзу. Експерти були запрошені із Бельгії, Голландії, Німеччини, Португалії, України та Польщі.

Під час тренінгу розглянули питання планування, забезпечення, проведення масових заходів, особлива увага була приділена питанням керування натовпу, а саме проведенню деескалації напруги та агресії не силовими методами.

Мар'яна Качинська провела заняття на тему «Організація та проведення масових заходів під час футбольних матчів», звернула увагу на позитивний досвід проведення такого виду заходів правоохоронними структурами України під час «Євро 2012».