Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Анастасія Даниленко пройшла двотижневе стажування на Факультеті права та адміністрації Варшавського університету, яке було організоване Центром польських правових наук у рамках програми «Діалог», що фінансується Міністерством науки та освіти Республіки Польща.

За сприянням Центру польських правових наук для викладача ХНУВС було організовано доступ до бібліотеки Факультету права та адміністрації та до головної бібліотеки Варшавського університету, що надало можливість Анастасії Володимирівні зібрати матеріал для написання наукової статті, опублікованої у фаховому електронному виданні – «Журнал східноєвропейського права» (режим доступу: http://easternlaw.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/danylenko_45.pdf).

Під час стажування Анастасія Даниленко ознайомилася з методиками викладання правових дисциплін у Варшавському університеті. Вона відвідала заняття з курсу «Кримінальний процес», який для іноземних студентів викладає Катаржина Гірдвон. У формі активної дискусії вона порівнювала положення польського кримінального процесуального законодавства з положеннями законодавства тих держав, студенти яких навчаються в університеті, а також на прикладі конкретних справ проводила аналіз рішень Європейського Суду з прав людини.

Викладач ХНУВС також побувала у Верховному Суді Республіки Польща, де відвідала  судове засідання з розгляду касаційної скарги та оглянула виставку, присвячену 100-річчю створення Верховного Суду Республіки Польща.

По завершенні стажування Анастасія Даниленко отримала сертифікат Центру польських правових наук.