В Університеті Марії Кюрі-Склодовської (Польща, Люблін) вийшла друком колективна монографія «Розвиток та модернізація правових систем країн Східної Європи: досвід Польщі та перспективи України» («Development  and  modernization  of  the  legal  systems  of  Eastern  Europe: experience of Poland and prospects of Ukraine:  Collective monograph»). Серед її авторів – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри загальноправових дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Синявська.

Видання стало результатом праці колективу авторів, об'єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх досліджень. Монографія видана європейським видавництвом “Izdevnieciba “Baltija Publishing” (м. Рига, Латвія) з присвоєнням їй UDC та номера ISBN, що дало можливість авторам взяти участь у колективній науковій праці, опублікованій у країні Європейського Союзу.