У Центрі українсько-польського розвитку при Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася презентація польських стипендіальних програм для викладачів, науковців, курсантів та студентів ХНУВС. У зустрічі взяли участь представники факультетів вишу, відділ організації навчального процесу та науково-педагогічний склад університету.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу міжнародних зв’язків підполковник поліції Станіслав Осятинський. Він наголосив на необхідності активної участі викладачів та науковців в отриманні стипендій, оскільки це дає змогу не лише ознайомитися з культурними, національними та науковими традиціями наших західних сусідів, але й підвищити власний рівень знань.

Керівник ЦУПР Тарас Голопич поділився власними враженнями від стипендіальної програми ім. Л. Кіркланда, яку він отримав і реалізовував у 2003-2004 роках.