Напередодні Великодня голови рад факультетів № 1 та № 4, Сумської філії курсантсько-студентського самоврядування ХНУВС разом із фахівчинею відділення дозвілля відділу соціально-гуманітарної роботи Валентиною Лаврусенко відвідали підшефний заклад дошкільної освіти № 17 «Світлячок» Кам’янець-Подільської міської ради. Вони провели майстер-клас із виготовлення писанок для малечі, яка була у захваті від отриманих знань і навичок. Діти активно виконували завдання та із задоволенням виготовляли писанки. Захід прийшов у теплій, родинній атмосфері. Це було справжнє свято – щире, сповнене радості від власноруч створених писанок. Діти подякували за гарно проведений час і з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

#Дружняпідтримка