"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

З 1 липня 2016 року офіційна назва CEPOL - Агентство Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів.

Штаб-квартира СEPOL знаходиться у м. Будапешт (Угорщина). CEPOL сприяє співпраці та обміну знаннями серед працівників правоохоронних органів ЄС (у тому числі і третіх країн), з питань, які випливають із пріоритетів ЄС у сфері безпеки, зокрема в частині Політики ЄС у сфері боротьби з організованою злочинністю. У країнах, які співпрацюють з CEPOL, діють Національні підрозділі CEPOL (національні контактні пункти).

Основна місія CEPOL: зробити Європу безпечним місцем шляхом підготовки та навчання працівників правоохоронних органів.

Бачення CEPOL: бути центром підготовки та навчання Європейських правоохоронних органів, орієнтуючись на інновації та якість.

Основні цінності: права людини та основоположні свободи; Європейська співпраця; якість; інновації; надійність.

CEPOL проводить такі види навчання:

1) проведення курсів, конференцій, семінарів. Як правило, вони проходять у навчальному закладі в одній з держав-членів CEPOL або в штаб-квартирі CEPOL. Навчання також передбачає дослідження та обмін досвідом;

2) онлайн навчання (дистанційне навчання у формі вебінарів, онлайн-курсів, модулів);

3) програма обмінів CEPOL (дозволяє працівникам правоохоронних органів провести тиждень з колегами в іншій державі, обмінятися досвідом та кращими практиками, ініціювати проєкти співпраці та сприяти довготривалому та глибокому навчанню та співробітництву);

4) Європейська спільна магістерська програма CEPOL – академічна програма, яка спрямована на вирішення загальних викликів у правоохоронній діяльності в межах внутрішньої безпеки.

Навчання CEPOL проводиться за такими напрямами (категоріями): організована злочинність; кіберзлочинність; інформаційні системи ЄС; планування та командування місіями ЄС; фундаментальні права; лідерство та інші навики; співробітництво правоохоронних органів та інформаційний обмін; вища освіта та дослідження тощо.

CEPOL об’єднує працівників правоохоронних органів з метою надання їм можливостей для особистісного та професійного розвитку шляхом навчання; сприяння вирішенню питань, пов’язаних з Європейською безпекою; створення мережі закладів підготовки працівників правоохоронних органів. 


Джерело та більш детальна інформація за посиланням: https://www.cepol.europa.eu/

Перелік тем наявних курсів на освітній платформі Leed CEPOL