Громадська організація «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ Харківського національного університету внутрішніх справ» створена 2 лютого 2012 року ветеранами Харківського національного університету внутрішніх справ з метою захисту своїх соціальних та інших інтересів і діє в межах м. Харкова.

Діяльність Об’єднання охоплює осіб, які мають статус «ветеран органів внутрішніх справ» та до звільнення з ОВС проходили службу на посадах рядового та начальницького складу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Об’єднання незалежне від будь-яких політичних партій і рухів, бере участь у суспільно-політичному житті держави, постійно співпрацює з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, Організацією ветеранів України, іншими об'єднаннями громадян, головними напрямками діяльності яких є економічне і духовне становлення України, мир і злагода в суспільстві, члени об`єднання стоять на принципах соціально-економічного та іншого забезпечення ветеранів війни, праці, військової служби, органів внутрішніх справ і всіх громадян похилого віку.

Головною метою діяльності Об’єднання є сприяння забезпеченню соціальної справедливості, пріоритету загальнолюдських цінностей, всебічний захист законних прав, соціальних, економічних, вікових та інших інтересів його членів, просвітницька діяльність, а також підвищення престижу професії працівників ОВС.

Керівництво Громадської організації "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС"

Кацалап Сергій Михайлович – Голова Правління Громадської організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ Харківського національного університету внутрішніх справ».

Ящеріцин Олег Олександрович – Заступник голови Правління Громадської організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ Харківського національного університету внутрішніх справ».

Безсмертний Олександр Костянтинович – член Правління Громадської організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ Харківського національного університету внутрішніх справ».

Руднєв Євгеній Анатолійович – член Правління Громадської організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ Харківського національного університету внутрішніх справ».

Лобода Юрій Леонідович – член Правління Громадської організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ Харківського національного університету внутрішніх справ».

Палій Руслан Миколайович – член Правління Громадської організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ Харківського національного університету внутрішніх справ».

Тяпкін Анатолій Серафимович – член Правління Громадської організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ Харківського національного університету внутрішніх справ».

Контактна інформація

61080, Харківська область, м. Харків, Комінтернівскій район, проспект Льва Ландау, 27

тел.: 73-98-197

факс: 77-51-254