Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – завідувач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Олександр Юхно, завідувач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки Василь Кікінчук та професори цих кафедр Руслан Степанюк і Геннадій Глобенко взяли участь у семінарі-практикумі «Сучасні технології в судовій експертизі: дослідження обставин ДТП», який було проведено на базі Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

У заході брали участь працівники органів прокуратури та Державного бюро розслідувань, які ознайомились із новітніми методами і технологіями, що застосовуються у сучасній слідчій та експертній практиці. Обговорено нагальні питання удосконалення цього напряму діяльності.