Доцентами кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Іриною Луценко та Юлією Татаркіною для студентів університету було організовано чергове виїзне бінарне заняття до Качанівської виправної колонії № 54. Студенти ознайомилися із загальними умовами тримання вперше засуджених до позбавлення волі жінок, оглянули камери дисциплінарного ізолятора та двір для прогулянок засуджених, які перебувають у ДІЗО, відвідали кімнату психоемоційного розвантаження, де фахівець-психологиня розповіла про методику своєї роботи. В їдальні студенти переглянули щоденне меню та пригостилися хлібобулочними виробами, виготовленими засудженими.

Адміністрація колонії також організувала для студентів зустріч із засудженою, яка розповіла про свій життєвий шлях та відповіла на численні запитання молоді.