У чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021» серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ посіла ІІІ місце.

Університет представляли: курсантка 1 курсу факультету № 3 капрал поліції Вікторія Голуб, курсант 4 курсу факультету № 1 рядовий поліції Антон Темносагатов, курсант 3 курсу факультету № 2 рядовий поліції Тарас Пархомук, курсант 2 курсу факультету № 1 рядовий поліції Вадим Дорохов.

В особистому заліку курсантка Вікторія Голуб посіла ІІІ місце.

До чемпіонату спортсменів готували викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 майор поліції Олександр Соколов, старший лейтенант поліції Владислав Бурхайло, майор поліції Михайло Калюжний та доцент кафедри вогневої підготовки факультету № 3 Максим Володимиров.

Змагання проходили у м. Львів.