Викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ірина Майсун взяла участь у вебінарі «Просування расової справедливості/правосуддя через поняття якості та безпеки: 5 основних факторів» від Медичної школи Гарварду.

Доповідачі обговорили такі нагальні питання, як: основоположні концепції щодо справедливості та правосуддя у сфері охорони здоров’я, включаючи різні типи упередженості та дискримінації, які часто зустрічаються в сфері охорони здоров’я; нові рамки для просування расової справедливості та правосуддя на арені охорони здоров’я шляхом використання високоефективних практик якості та безпеки; висвітлення актів систематичного порушення принципів недискримінації та їх вирішення,  як невід’ємна частина практики охорони здоров’я.

Отримані знання будуть використані у навчальному процесі.

Сумська філія ХНУВС