У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочався конкурс-змагання серед курсантів і слухачів на звання «Кращий правоохоронець». У відкритті заходу взяли участь перший проректор університету полковник поліції Дмитро Швець, проректор полковник поліції Сергій Бортник, представники підрозділів вишу.

У конкурсі беруть участь збірні команди факультетів №№ 1-4 та інституту післядипломної освіти курсантів, слухачів вишу, по десять учасників у кожній команді.

Мета заходу – підвищення інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримка наукової та творчої роботи курсантів і слухачів, набуття практичних навичок, посилення мотивації до подальшого саморозвитку, залучення до здорового способу життя, спорту.