У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулось аудиторне заняття по темі № 5 «Психологічні механізми правопорушень та психологія правопорушників. Психологічні особливості діяльності установ виконання покарань» навчальної дисципліни «Актуальні питання прикладної юридичної психології».

Із здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти зустрівся кандидат психологічних наук, начальник сектору ювенальної превенції Шевченківського ВП ГУНП України в Харківській області, підполковник поліції Олег Геращенко та провів заняття на тему «Специфіка психологічного вивчення девіантних підлітків».

Олег Геращенко зосередив увагу здобувачів на важливості профілактичної роботи з цією категорією дітей.