Доцент кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 кандидат психологічних наук, доцент Світлана Лозова взяла участь у науково-практичному семінарі «Актуальні проблеми використання спеціальних знань у кримінальному провадженні». Семінар був проведений на базі Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Світлана Лозова виступила з доповіддю щодо тенденцій поширення наркотичних засобів у незаконному обігу на підставі аналізу статистичних даних Харківського НДЕКЦ МВС за 2010–2020 роки.

Учасники семінару обмінялися думками з окремих питань процесуальної регламентації, організаційного і тактичного забезпечення використання спеціальних знань у кримінальному провадженні.