Голова Школи наукового лідерства факультету № 1 Віталій Найда та учасники Школи курсанти факультету № 1 Анна Терела та Олексій Рачинський взяли участь у міжнародному конкурсі відеоробіт «Моє улюблене слово німецькою», організованому Школою німецького права Університету КАЗГЮУ ім. М.С. Нарікбаєва.

Команда Школи наукового лідерства обрала слово «родина» та розповіла про нього крізь призму поліцейської професії та курсантських буднів. Молодь відзначила важливу роль родини у становленні особистості курсанта, а також наголосила, що під час навчання для молодої людини другою родиною стає колектив однокурсників, викладачів, командирів, керівників курсу, факультету й університету. До них завжди можна звернутися за порадою, поділитися своїми думками та мріями. І ці надзвичайно важливі моменти професійного й особистісного становлення закарбовуються в пам’яті молодої людини та зберігаються нею усе життя.