Голова Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства курсантка 1 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Поліна Суслова у співпраці з пошуковим загоном «ЛісаAlert» взяла участь у пошуках безвісти зниклої дівчини в акваторії Вяловського водосховища біля села Циркуни Харківського району Харківської області.

Уперше у волонтерській діяльності Школи наукового лідерства пошуки проводилися на воді під керівництвом начальника караулу пожежно-рятувальної частини № 8 м. Харків Сергія Білоуса, який є волонтером пошукового загону «ЛісаAlert». Для пошуку використовувалися водолазне спорядження та надувні човни. Волонтерами було ретельно обстежено берегову лінію та зарості очерету, а також вони здійснювали страховку водолаза під час занурення щодо виявлення тіла загиблої.

Такі випадки знову й знову застерігають, що, перебуваючи на відпочинку біля водоймищ, необхідно не втрачати пильність, а після вживання алкоголю краще відмовитися від перебування у воді.