Учасник Школи наукового лідерства курсант 1 курсу факультету № 1 Максим Кущ успішно завершив модуль на тему «Торгівля людьми» на освітній платформі CEPOL, яка призначена для підвищення рівня обізнаності поліцейських та юристів різних країн світу з актуальних проблем правоохоронної діяльності.

Мета цього модуля – надати користувачам широке розуміння поняття торгівлі людьми, включаючи її характеристики, підходи та стратегії, які використовуються для боротьби з цим явищем на рівні Європейського Союзу.

Протягом навчання було розглянуто основні проблемні складові зазначеного виду злочинності, а саме: різноманітні форми та особи жертв торгівлі людьми, роль міжнародного співробітництва та узгодженої роботи правоохоронних органів різних країн і міжнародних правоохоронних організацій у процесі розслідування, а також заходи, спрямовані на запобігання та боротьбу з такими злочинами.