Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – заступник начальника навчально-методичного відділу майор поліції Сергій Марчишин та доцент кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету №1 підполковник поліції Тетяна Матюшкова взяли участь у віртуальному міжнародному семінарі з розробки навчального курсу реагування поліції на загрозу крадіжки джерел іонізуючого випромінювання під час використання, зберігання або транспортування. Захід проходив у рамках спільного проєкту Міністерства внутрішніх справ України та Управління радіологічної безпеки Міністерства енергетики США на базі Львівського державного університету внутрішніх справ.

Учасниками тренінгу стали представники МВС України та чотирьох базових закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, які забезпечують розробку курсу.

Після завершення семінару усі учасники отримали відповідні сертифікати, які урочисто вручили заступник директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції МВС України Геннадій Гончарук та ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Роман Благута.

Після розробки цей навчальний курс планується впровадити у базову підготовку для усіх поліцейських в Україні.