Учасники Школи наукового лідерства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у Всеукраїнському конкурсі есе «Молодь про Конституцію України» та підготували 30 конкурсних робіт. Кількість робіт є символічною – цього року ми відзначаємо 30-у річницю незалежності України.

У своїх конкурсних роботах курсанти розкрили сутність реформи децентралізації та перспектив її подальшого впровадження, конституційне закріплення реформи децентралізації в положеннях Конституції України. Окрему увагу вони приділили реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади», презентованого у Харківському національному університету внутрішніх справ, у стінах якого успішно проходять підготовку поліцейські офіцери громад з усієї України.

Конкурс проводиться за ініціативи Інституту політико-правових і релігійних досліджень та Ради молодих юристів України.