Студент 2 курсу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Балабін став переможцем чемпіонату України з боксу серед молоді, що проходив із 26 липня по 01 серпня у Харкові.

У своїй ваговій категорії 75 кг Олександр провів чотири зустрічі. Перші два поєдинки проти одеських боксерів завершилися впевненою перемогою Олександра у других раундах. У третьому двобої наш спортсмен змагався з багаторазовим чемпіоном України із Запоріжжя і також здобув перемогу одноголосним рішенням суддів.

У фінальному, найважчому, поєдинку боксер зустрівся з представником Полтавської області – фаворитом чемпіонату України. Бій був напруженим і видовищним, наприкінці якого судді визнали абсолютну перемогу нашого спортсмена.

Олександр Балабін виборов золоту медаль і путівку на чемпіонат Європи, що відбудеться у жовтні в Чорногорії.