З нагоди Дня знань та початку нового навчального року вихованців Ліцею «Правоохоронець» привітали перший ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал-полковник міліції Олександр Бандурка, людина, яка створювала цей навчальний заклад, піклуючись про соціальний захист родин правоохоронців, а також проректори університету - доктор юридичних наук, доцент, полковник поліції Сергій Бортник та доктор юридичних наук, професор Анатолій Клочко.

Олександр Маркович побажав ліцеїстам наполегливості в оволодінні знаннями, упевненості, віри у власні сили та цілеспрямованості у досягненні поставленої мети.

Представники університету підготували для ліцеїстів творчий подарунок – номери художньої самодіяльності та показові виступи кафедри тактичної і спеціальної фізичної підготовки.