Під час відвідування Харківської спеціалізованої школи № 3 ІІ–ІІІ ступенів старший викладач кафедри іноземних мов Галина Сорокіна ознайомила учнів випускних класів з напрямами підготовки фахівців у Харківському національному університеті внутрішніх справ, термінами навчання, можливістю отримання освіти як на бюджетній, так і на позабюджетній основі, умовами та правилами прийому до ХНУВС у 2016 році.

Корисною для учнів була інформація про вступні іспити, навчання на підготовчому відділенні для проходження зовнішнього незалежного тестування та складання вступних іспитів до університету. Школярі з цікавістю прослухали інформацію про кафедру військової підготовки і культурно-масові та спортивні заходи, які відбуваються в університеті.