Учасник Школи наукового лідерства курсант 2 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Іван Шкурат пройшов курс «Чесна країна» на тему доброчесності державних службовців, що організувала студія онлайн-освіти «Освітній Хаб міста Києва».

Під час відеокурсу були розглянуті актуальні проблеми діяльності державного службовця, а саме етику держслужбовця, основні конфлікти, які можуть виникнути під час роботи в державній структурі.

Курсант дізнався, що таке конфлікт інтересів та коли він має місце, розглянув особливості декларування та проблемні аспекти заповнення декларацій. Отримані знання є надзвичайно важливими у поліцейській професії, адже доброчесність правоохоронців є основою підвищення рівня довіри громадськості до поліції.

Соціальний інноваційний проєкт «Освітній Хаб міста Києва» є структурним підрозділом КНП «Освітня агенція міста Києва» Київської міської державної адміністрації, місія якого – забезпечити системну реалізацію концепції «Навчання Протягом Життя».