Напередодні нового навчального року в бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ пройшли екскурсії для курсантів першого курсу всіх факультетів. Ознайомлення з бібліотекою, де протягом років навчання молодь буде розширювати світогляд, готуватися до сесій та проводити вільний час, залишило приємні враження у відвідувачів.

Юнаки та дівчата ознайомилися з правилами користування бібліотекою, дізналися про інформаційний потенціал і можливість користування електронними, навчальними ресурсами. Побачили просторі читальні зали для самостійної роботи, в яких діє зона Wi–Fi, та обладнані комп’ютерні місця.

Бажаємо успіхів всім майбутнім правоохоронцям! Сподіваємося, що бібліотека стане вашим справжнім помічником у навчанні!