У рамках проведення профорієнтаційної роботи доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 полковник поліції Ірина Казанчук провела зустріч-бесіду з учнями 10–11-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 101 Харківської міської ради Харківської області.

Представниця університету розповіла школярам про умови вступу та правила подання документів до Харківського національного університету внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців у виші. Окрему увагу Ірина Казанчук приділила перевагам навчання на факультеті № 1, що здійснює підготовку фахівців ступенів вищої освіти «бакалавр» і «магістр» за спеціальністю 081 «Право» («Правознавство») слідчої спеціалізації для органів досудового розслідування Національної поліції України.

Наприкінці зустрічі Ірина Казанчук відповіла на численні запитання юнаків і дівчат випускних класів щодо умов навчання та відзначила перспективи подальшого працевлаштування випускників ХНУВС.