У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася підсумкова перевірка рівня службової підготовленості особового складу, який має спеціальні звання поліції.

У складі комісії, що проводила перевірку, завідувач кафедри вогневої підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Віталій Федоров, завідувач відділення моніторингу відділу кадрового забезпечення підполковник поліції Сергій Терницький, завідувач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 майор поліції Ігор Ковальов.

Працівники «Академії поліції», які мають спеціальні звання поліції, виконали тестові (ситуативні) завдання, практичні вправи та нормативи, визначені Положенням про організацію службової підготовки працівників Національної поліції України.

Сумська філія ХНУВС