У Харківському національному університеті внутрішніх справ дієкафедра військової підготовки.

Кафедра здійснює підготовку громадян України (у тому числі осіб жіночої статі), придатних до військової служби за станом здоров’я, моральними і діловими якостями, віком до 40 років з базовою вищою освітою, а також студентів вищих навчальних закладів  усіх форм навчання.

Навчання на кафедрі проводиться за програмою підготовки офіцерів запасу за військово-обліковими спеціальностями «Психологія» та «Соціальна психологія».  По закінченні навчання випускники отримають військове звання «молодший лейтенант запасу».

Орієнтована вартість навчання – 9500 грн. (термін навчання 4 семестри, оплата вноситься посеместрово або помісячно).

Конкурсний відбір проводиться з 21 квітня по 30 травня 2016 року за наступними критеріями:

– оцінка рівня успішності навчання студента у ВНЗ (середній бал додатка до диплома про вищу освіту);

– придатність до військової служби за станом здоров'я;

– професійно-психологічний відбір;

– оцінка засвоєння програми допризовної підготовки;

– оцінка рівня фізичної підготовки.

Після завершення курсу навчання проводиться навчальний збір протягом  1 місяця (у липні) на університетській базі відпочинку «Янтарна» (смт. Старий Салтів Вовчанського району Харківської області).

Більш детальну інформацію про умови вступу та навчання можна отримати:

–       за моб. телефонами (050) 945-99-50; (097) 272-91-77

–       за тел. у Харкові (057) 73-98-444; 73-98-555

–       на веб-сайті університету www.univd.edu.ua

Запрошуємо Вас на навчання!