У рамках проведення профорієнтаційних заходів серед школярів Харківщини доцентом кафедри адміністративної діяльності ОВС факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Сергієм Резановим та ад’юнктом кафедри Олександрою Карась було проведено зустріч з учнями випускних класів ЗОШ І–ІІІ ступенів № 151 м. Харкова.

З директором школи Тетяною Караван представниками університету було підписано договір про спільну діяльність. Першим етапом цієї співпраці стало проведення бінарних занять згідно з навчальною програмою для учнів випускних класів з правової тематики.

Нещодавно відбулося одне з таких занять, яке було проведено спільно з учителем школи Людмилою Савченко, на тему «Основи трудового законодавства». Учасники заняття визначили предмет, систему та джерело трудового права, суб’єктів трудового права, розглянули питання, що стосуються робочого часу та оплати праці, трудового договору, особливостей праці жінок і неповнолітніх тощо.