Курсанти факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ різних груп разом із кураторами – фахівцем факультету Анною Соловйовою, доцентками кафедри цивільно-правових дисциплін Тетяною Степаненко та Оксаною Погребняк відвідали Харківський зоопарк.

Харківський зоопарк було засновано у 1895 році і він став першим зоопарком в Україні. Зоопарк входить у двадцятку найкращих у світі, а завдяки масштабній реконструкції – перший в країні зоопарк європейського класу і один з кращих в Європі.

Курсанти відвідали оглядові екскурсії «Стежкою тигра», «Африканська савана», взяли участь у подорожі «Від полюса до полюса», поринули у «Світ тропіків», дізналися багато цікавих історій і фактів із життя тварин, а також оцінили високі сучасні стандарти їх утримання, впроваджені у зоопарку.