11 березня 2016 року о 14-00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться День відкритих дверей. Під час заходу відбудеться зустріч з керівництвом університету, представниками Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, практичних підрозділів Головного управління Національної поліції в Харківській області та представниками інших установ МВС України.

Юнаки та дівчата зможуть оглянути навчальну базу університету, ознайомитися з вимогами щодо рівня фізичної підготовки майбутніх вступників та ін.

Також цього дня в університеті відбудеться святкування Масляної із млинцями, варениками, кулішем, веселими конкурсами. Тож усі відвідувачі матимуть змогу не тільки отримати корисну інформацію про університет, але й долучитися до святкування проводів зими.

Наша адреса: 61080 м. Харків, пр-т Л. Ландау, 27 (колишній пр-т 50-річчя СРСР).

Запрошуємо усіх бажаючих!