Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у командних змаганнях з очищення природних територій від сміття і розділенню відходів «Чисті ігри 2021». Захід проходив за підтримки народних депутатів України, у тому числі колишнього проректора ХНУВС, а зараз народного депутата України, голови підкомітету з питань кримінального законодавства та протидії злочинності Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Олександра Бакумова, представників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. 70 команд із Харкова вирішували екологічні загадки, збирали і розділяли сміття, отримуючи за це бали.

Харківський національний університет внутрішніх справ представили 12 команд, до складу яких увійшли курсанти факультетів №№ 1-4, студенти факультету № 6, слухачі інституту післядипломної освіти та вихованці Ліцею «Правоохоронець». Захід проходив у Щербачівському бору «Основ’янске озеро». Лише за одну гру учасниками змагань було зібрано 8,5 тон сміття, з яких 2,5 тони командами університету.