Харківським національним університетом внутрішніх справ і громадською організацією «Ла Страда – Україна» підписано договір про співпрацю. Свої підписи під документом поставили ректор університету Валерій Сокуренко і президент центру Катерина Левченко.

Договором передбачено співпрацю у питаннях, що стосуються організації, методичного та наукового забезпечення роботи зеленої кімнати – кімнати соціально-психологічної роботи з дітьми в Харківському національному університеті внутрішніх справ, діяльності Центру гендерної освіти ХНУВС, проведення спільних наукових та науково-практичних конференцій, семінарів, тренінгів, а також сприяння інформуванню громадськості щодо спільної діяльності.

Договір передбачає можливість запрошення до співпраці інших установ та організацій, залучення до співпраці фізичних осіб, створення тимчасових творчих колективів, інших наукових та допоміжних структур, спільних робочих груп для проведення заходів тощо.