Доцент кафедри цивільного права та процесу Тетяна Кириченко та доцент кафедри господарської діяльності Дарина Коробцова спільно з адвокатом Надією Чухраевою для студентів кількох груп провели сумісне бінарне заняття з навчальної дисципліни «Сімейне право».

Надія Чухраева ознайомила студентів із повноваженнями адвоката та розповіла про справи щодо стягнення аліментів на дитину, якщо батьки не перебувають у шлюбі. Під час доповіді було зроблено акцент на тому, що відповідно до частини першої статті 141 Сімейного кодексу України мати й батько мають рівні права та обов’язки щодо дитини незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою.

Той із батьків, із ким мешкає дитина, має право звернутися до суду з позовом про стягнення аліментів на дитину. У такому випадку аліменти на дитину присуджуються або як частка від заробітку, або у вигляді конкретно визначеної суми (твердій грошовій сумі).