Цьогорічна Всеукраїнська 16-та акція «Здорові немовлята» благодійного фонду «Серце до серця» щодо зібрання коштів на неонатальне обладнання для дитячих лікарень України, добігає кінця. Акція нікого не залишила байдужим і з кожним днем збирала все більше добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ до благодійної акції долучилися курсанти, студенти та викладачі філії. Збір коштів здійснювали волонтери закладу вищої освіти. Кожному, хто зробив благодійний внесок, вони дарували логотип фонду — червоне серце.

Діти – це найдорожчий скарб і майбутнє нашої держави і від того, як будуть забезпечувати своєчасну діагностику передчасно народженим дітям, залежить, яким буде здоров’я всього українського народу, – зазначають волонтери. 30 вересня зібрані кошти будуть перераховані на банківський рахунок фонду.

Сумська філія ХНУВС