У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися робочі засідання п’ятнадцяти наукових гуртків курсантів і студентів. Під час засідань було затверджено новий склад учасників гуртків, обрані голови та секретарі.

До складу гуртків увійшли здобувачі відділення фахової підготовки та відділення загальної підготовки. Також були затверджені плани роботи на 2021–2022 навчальний рік.

Керівники наукових гуртків ознайомили здобувачів освіти з нормативно-правовою документацією: «Положенням про роботу наукових гуртків курсантів і студентів», «Положенням про дотримання академічної доброчесності», а також із принципами перевірки за допомогою технічних засобів онлайн-сервісу Unicheck, доступ до якого мають циклові комісії. Особливу увагу було акцентовано на активності представників гуртків щодо участі у всеукраїнських і міжнародних конкурсах наукових робіт, конференціях, семінарах, круглих столах тощо.

КЛК ХНУВС