Старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Харківського національного університету внутрішніх справ Іван Кріцак взяв участь у профорієнтаційному заході «Молодий професіонал». Він відбувся у місті Чугуєві Харківської області на базі Чугуївського професійного ліцею за підтримки Харківського обласного центру зайнятості.

Під час заходу майбутні вступники подивилися рекламний відеоролик про університет, дізналися про напрями підготовки та спеціальності, матеріально-технічну базу, особливості підготовки до вступу, умови навчання, проживання, побуту та дозвілля курсантів і студентів, а також отримали інформаційні буклети.

Усіх відвідувачів профорієнтаційного заходу було запрошено на День відкритих дверей, який відбудеться в університеті 11 березня 2016 року.