11 березня 2016 року о 14-00 год. Харківський національний університет внутрішніх справ проводить День відкритих дверей.

Під час заходу майбутні абітурієнти зустрінуться з керівництвом університету, представниками Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, практичних підрозділів Головного управління Національної поліції в Харківській області та представниками інших установ МВС України.

Юнаки та дівчата зможуть оглянути навчальну базу університету, ознайомитися з вимогами щодо рівня фізичної підготовки майбутніх вступників, а також долучитися до святкування Масляної, покуштувати смачних млинців, вареників, куліша, взяти участь у веселих конкурсах.

І, що важливо, абітурієнти зможуть невимушено поспілкуватися зі студентами і курсантами вищого навчального закладу, з перших вуст дізнатися про курсантське життя майбутніх поліцейських.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Наша адреса: 61080 м. Харків, пр-т Л. Ландау, 27 (колишній пр-т 50-річчя СРСР).