Начальник відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності капітан поліції Сергій Абламський і старший науковий співробітник відділу Катерина Маравська провели ознайомчу лекцію з членами наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 щодо дотримання принципів і правил академічної доброчесності в Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Доповідачі розповіли присутнім про нормативно-правову базу, що регламентує академічну доброчесність у закладах вищої освіти, висвітлили основні види порушень академічної доброчесності та види відповідальності за такі порушення. Особливу увагу приділили Порядку перевірки академічних і наукових текстів на плагіат у Харківському національному університеті внутрішніх справ.