Відбулося перше у 2021/2022 навчальному році засідання наукового гуртка кафедри іноземних мов, який очолює старша викладачка кафедри іноземних мов Тетяна Кальченко. Вона ознайомила членів наукового гуртка з Положеннями про науковий гурток курсантів, студентів та слухачів магістратури Харківського національного університету внутрішніх справ.

Науково-педагогічний склад кафедри іноземних мов факультету № 1 приділяє особливу увагу роботі наукового гуртка, на засіданнях якого розглядаються актуальні питання та формуються вміння професійного спілкування майбутніх правоохоронців.

Тетяна Кальченко підкреслила, що курсанти, студенти та слухачі магістратури університету беруть участь у студентських міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях іноземними мовами, круглих столах, вебінарах від КМЄС,  дебатах, конкурсах і вікторинах, опановуючи термінологію мовно-професійної діяльності.