Викладачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Харківського національного університету внутрішніх справ Дар’я Глушкова провела для студентів факультету № 6 бінарне заняття з участі журналіста Олексія Басакіна.

Олексій Басакін розповів студентам про технології та особливості подавання інформації до різних видів масмедіа й соціальних мереж, про їхню роль у роботі журналіста. Також поговорили про організацію безпеки в журналістській діяльності.

Семінар проходив в інтерактивній формі. Зустріч була інформативною, адже журналіст не теоретик, а практик, він зміг пояснити як краще писати, а чого варто уникати у своїх текстах, які обмеження існують у тих чи інших засобах масової інформації.