Учасник Школи наукового лідерства факультету № 1 курсант 2 курсу Іван Котляров взяв участь у тренінгу «Молодіжний працівник», який проходив у місті Краматорськ Донецької області. Мета програми – підвищення кваліфікації молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі в умовах децентралізації задля ефективної молодіжної роботи на регіональному та місцевому рівнях із залученням усіх активних представників молодіжної роботи. Це молоді лідери та активісти громадських та благодійних організацій, державні службовці, працівники організацій та установ, залучених до роботи з молоддю.

Курсант дізнався про всебічну участь молоді у громадському житті, взаємодію державних та неурядових організацій задля досягнення спільних цілей, поділився власним досвідом реалізації молодіжної політики та розповів про соціальну роботу органів Національної поліції України у співпраці з молоддю. Курсант познайомився з лідерами та активістами молодіжних організацій області, які розповіли про свій досвід реалізації регіональних, національних і міжнародних ініціатив. Представник університету пройшов також і «Польову практику», під час якої проводив опитування молоді Краматорську про проблеми розвитку міста та молодіжної політики. За участь у програмі Іван Котляров отримав сертифікат державного зразка.