Наукові співробітники науково-дослідної лабораторії з проблем забезпечення діяльності поліції Маргарита Сиромятнікова та Олена Погорілець провели профорієнтаційні заходи у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 135 та Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 132.

Працівники університету зустрілися з керівництвом закладів освіти з питань проведення  профорієнтаційної роботи серед школярів. З учнями 11-х класів представники університету обговорили переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, розповіли про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, а також про порядок вступу до університету. Наприкінці зустрічі старшокласники отримали інформативні матеріали про виш.