На кафедрі соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 ХНУВС відбулося організаційно-настановне засідання наукового гуртка. Керівник наукового гуртка старший викладач кафедри, кандидат філологічних наук Михайло Овчинников у вступному слові наголосив на важливості науково-дослідної роботи студентів як складової освітнього процесу, окреслив основні напрями роботи гуртка, звернув увагу на перспективи участі гуртовціву наукових заходах університету та інших закладів вищої освіти.

Наприкінці засідання учасники наукового гуртка ознайомилися з порядком підготовки та оформлення тез і наукових статей, обговорили тематику наукових досліджень відповідно до плану роботи наукового гуртка кафедри на 2021/2022 навчальний рік.