Протягом багатьох років факультет № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ плідно співпрацює з міжнародною організацією ELSA Ukraine, що дозволяє впроваджувати нові методи організації навчання. У рамках цієї співпраці факультет взяв участь у програмі Step ELSA-стажування: студенти-правники іноземних університетів проходять стажування у закладах вищої освіти України, а українські – за кордоном.

Так, Харківський національний університет внутрішніх справ отримав заявку на проходження стажування на факультеті № 6 від студентки Університету з Гельсінкі (Фінляндія) Брандт Неа Марії Раматулі, яка виявила бажання пройти двотижневе стажування у ХНУВС.

За підтримки керівництва університету проєктом опікується деканеса факультету № 6 докторка юридичних наук, доцентка Оксана Брусакова.