Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Загуменна взяла участь у міжнародному круглому столі «Віртуальні активи у розвитку національної економіки».

Під час круглого столу було обговорено основні результати наукових досліджень у сфері застосування віртуальних активів у різних галузях діяльності та визначено подальші кроки у розробленні організаційних і методичних рекомендацій щодо впровадження віртуальних активів до національної економіки. Дискусія проводилася за двома основними напрямами: роль віртуальних активів у розвитку і трансформації економічних відносин та національні рішення у сфері створення та використання віртуальних активів. Учасники круглого столу презентували різні підходи до розуміння віртуальних активів та обговорили положення Закону України «Про віртуальні активи».