Учасники Школи наукового лідерства курсанти 2 та 4 курсів факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Поліна Суслова, Діана Шпак, Катерина Шаравар, Анна Софіч, Владислава Мерзлякова, Марина Гайденко, Тарас Ступенко, Космос-Богдан Оджукву, Микита Агафонов, Руслан Холодняк, Владислава Балера, Іван Шкурат, Микита Шкурат, Владислав Надточій, Дар'я Фартушна, Владислав Паламарчук, Даніїл Цукор взяли участь у благодійній акції здачі крові.

Курсанти показали свою активну громадянську позицію, бажання врятувати життя будь-якої людини, а також прагнення долучитися до донорського руху, який набув неабиякої популярності серед здобувачів вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ.

Донорська кров та її компоненти вкрай необхідні пологовим будинкам, військовим шпиталям, хірургічним відділенням, опіковим центрам, онкологічним відділенням, жертвам ДТП, нещасних випадків та стихійних лих.