Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко пройшла курс «Сучасна українська мова» від Освітнього хабу міста Києва. Курс створено на базі нової редакції «Українського правопису» 2019 року. Він охоплює три модулі: «Мова та мовлення», «Правопис», «Ділова українська мова». Мета курсу – нагадати основи мови, зокрема букви і звуки, орфографію, пунктуацію та основні зміни, передбачені «Українським правописом». Авторки проєкту Олена Даниліна та Ірина Рудика особливу увагу звернули на важливі орфограми, варіативне написання слів, творення та функціонування фемінітивів у діловому мовленні, особливості документації залежно від професії. Теоретичний матеріал подано у вигляді реплік головних героїв, які чергуються з практичними завданнями для учасників навчання. Викладачки курсу впевнені, що досконале володіння українською мовою – це ознака стилю та престижу.

За результатами роботи Наталія Кобилко отримала відповідний сертифікат, а набутті знання будуть використані в навчальному процесі під час викладання дисципліни «Українська мова професійного спрямування».